ЉУБА
Недостатак водовода у Љуби велики је проблем. То се посебно примети када нема струје, не раде хидрофори, па се онда вода црпи из бунара. Крајем јула, баш једног таквог дана, затекли смо маму Ану Сарваш са кћерком Невенком како пуне канте на бунару у Фрушкогорској улици.
- Добра је ово вода, хладна и укусна, лепша него она у парку - каже мама Ана, не жалећи се пуно на чињеницу да је до воде овде тешко доћи.