ЗАБЕЛЕЖЕНО У ВОЈНОЈ УСТАНОВИ "МОРОВИЋ"
Многи путници намерници и туристи користе благодети моровићких шума, чистог ваздуха и тишине за одмор. Долазе и читаве породице у војну установу Моровић, а малишани имају велико пространство за игру.
Док су њихови родитељи седели у ресторану виле "Кошута", брат и сестра Рашић из Инђије - Стефан (5,5) и Каћа (3) су се безбрижно играли су другаром Вукашином Мишићем (5,5) из Сурчина. Само су нам кратко и онако дечије искрено рекли да им је ту у Моровићу веома лепо.