НОВА САНИТЕТСКА ВОЗИЛА

 Дом здравља у Шиду, тачније Служба хитне медицинске помоћи, богатија је за још два нова савремена санитетска возила.

ambulance.jpg

 Дом здравља у Шиду, тачније Служба хитне медицинске помоћи, богатија је за још два нова савремена санитетска возила.

Реч јео комби возилима марке "пежо-боксер", што ће према речима др Светозара Манојловића, директора Дома здравља, обезбедити пуно бржу, квалитетнију и комфорнију здравствену услугу.

- Оба возила су плаћена 5,5 милиона динара што за нас јесте значајна инвестиција. Али слободно могу рећи да смо добили возила која су на европском нивоу - кратко нам је изјавио др Манојловић.