Вашица и Илинци
На последњем састанку у Месној управи Илинци тзв. Усменим новинама када су у посети били представници локалне самоуправе на челу са председником Општине Митом Аврамовим обећано је да ће се оспособити плац за сточно гробље. То је и учињено па је ових дана раскрчен простор, који је служити за одлагање угинуле стоке.
Средства су обезбеђена из Месних управа Илинци и Вашица (по 60.000 динара), а уколико буде могућности и помоћи од Општине ускоро би се могли поставити стубови и оградити сточно гробље. Били смо на лицу места и уверили се да је одлагање већ почело. Због близине пута било би добро да се тај простор што пре и огради.