Тешко да и одрасли не воле слаткише, а када су деца у питању сумњамо да таквих уопште има. То тврди и мали Филип Лујић из Вашице који је постављене колаче пред Културно-образовним центром прво добро "простудирао" а потом осладио "брке".
Тешко да и одрасли не воле слаткише, а када су деца у питању сумњамо да таквих уопште има. То тврди и мали Филип Лујић из Вашице који је постављене колаче пред Културно-образовним центром прво добро "простудирао" а потом осладио "брке".